Viesu nams Nr.2

Viesu nams Nr.2

$0.0 From / per night

Amenities

Description

Iespējams, ka Jums kāds klients meklē tieši mūs – pavisam JAUNU, SKAISTU viensētas rezidenci 40 ha, bioloģisku saimniecību viesu namu “Dimantu kalns”, tepat netālu (50 min) braucienā no Rīgas!!!

Pavisam JAUNA, SKAISTA viensētas rezidence 40 ha, bioloģiska briežu saimniecības viesu namu komplekss “Dimantu kalns”, tepat netālu, 50 min braucienā no Rīgas!!!

Vieta semināriem, korporatīviem pasākumiem un ballēm, sporta spēlēm, nometnēm, kāzām, kristībām, izlaidumiem, eglītēm, ekskursijām, dzimšanas dienām un citām Jūsu svinībām.

1) Pie mums ir lieliska iespēja doties gida pavadībā ekskursijā pa zvēru aplokiem un barot tos no rokas – dambriežus, savvaļas govis, zirgu, poniju, strausus, trušus, kazas, aitas, vistas un tītarus utt.
2) Viesu māja Nr.1 ar viesību zāli 25-35 personām un labiekārtotiem numuriem ( 18 + gultas vietas). Mājai ir aprīkota virtuvīte, bāra lete, kamīns un lauku pirts ar ziemas dārzu un izeju uz dīķi.
3) Viesu māja Nr. 2 ar viesību zāli līdz 100 personām, semināru zāli līdz 80 personām, un ekskluzīvu torni, ceturtā stāvā, pašā galotnē īpašiem mirkļiem.
4) Kopējais gultas vietu skaits 100 personām.
5) Telts vietas neierobežotam skaitam vasaras periodā (pieejams apgaismojums, 6 wc, 6 dušas, virtuvīte telšu pilsētiņai).
6) “lauku stila” novietne ar galdiem, soliem, bāru 240 personām. Vieta atrakcijām un vasaras ēdināšana.
7)vieta ( 40 personām) un iespēja uz tā vārīt zupu lielajā katlā (40 – 1000 personas).
8) Sporta laukumi – basketbols, 2 volejbola, badmintona, futbols, kalns un dīķis aktivitātēm
9) Brīvdabas estrāde (elektribas pievadi).
10) Bērnu rotaļu laukums Pirātu kuģis, šupoles un batuts.
11) Īpaši izveidota peldvieta dīķī, piemērota arī bērniem.
12) Plaša autostāvvieta (300 + auto).

Hotel Availability

Dimantu kalns

Book your break

 • 1

  Check Availability

 • 2

  Choose Room

 • 3

  Make A Reservation

 • 4

  Confirmation

Book A Room