Blogs

OGRENET dāvina bērniem bez maksas piedalīties “Pirātu dienas” izklaidēs piedzīvojumu parkā “Dimantu kalns”

20.jūlijā no plkst.12 šogad atklātajā piedzīvojumu parkā “Dimantu kalns”, Rembates pagastā, Ķeguma novadā, norisināsies “Pirātu dienas” pasākumi, un portāls Ogrenetbērniem un jauniešiem vecumā līdz 16 gadiem dāvina iespēju bez maksas apmeklēt un piedalīties jestrajās izdarībās.

Amizantās “Pirātu dienas” programmā paredzēta īsta pirātu kuģa atklāšana un pirātu dārgumu lādes meklēšana parka ekskursijas ietvaros. Vēl aizraujošāku un nebijušāku dienu padarīs pirātu cīņa, kur bērniem no vecākiem un otrādi būs jāaizsargā pirātu kuģis. Kā tas notiks, to varēs uzzināt tikai piedzīvojumu parkā “Dimantu kalns”.

Protams, būs arī līdzpaņemtās maltītes gatavošana brīvā dabā, sporta spēles, draudzēšanās ar parka dzīvnieciņiem, safari pastaiga, dažādas balviņas par padarīto un arī pārsteigumi krāšņāko un atbilstošāko ietērpu īpašniekiem.

Piedzīvojumu parks “Dimantu kalns” aicina līdzi ņemt: ko likt uz kārā zoba; ērtus apavus safari pastaigai; maiņas drēbes pēc pirātu kaujas (paredzēta ūdens iesaistīšana).

Publikācijas saite: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/28990/?sq=stra

0 Komentāri

Atstāt komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Book your break