Blogs

“Dimantu kalns” gatavojas bērnu vasaras nometēm

Par 2015.gada nogales lielāko notikumu piedzīvojumu parkā “Dimantu kalns” kļuva Ziemassvētku vecīša Baltijas rezidences atklāšana.

Divu dienu garumā Dimantu kalnā valdīja bērnu čalas, smiekli un sirsnība. Gan pavisam mazs, gan pavisam liels priecājās ne tikai par Dimantu kalnā radītajām Ziemassvētku noskaņām, bet arī par sēdēšanu klēpī īstam Ziemassvētku vecītim. Katrs varēja pačukstēt austiņā, ko visvairāk kārojas atrast zem eglītes un sagaidīt Jaunajā gadā.

Bērniem, viņu vecākiem, radiem un draugiem bija iespēja īpašā Ziemassvētku ekskursijā kopā ar meža rūķi apskatīt deviņus Ziemassvētku vecīša palīgus-briežus, kā arī lapsu alas, savvaļas govis, zirgus, ponijus, kazas, āžus, aitas, aitucūkas, trušus, vistas, tītarus, strausus un arī Alpu kalnu sniega suņu-sanbernāru kuplo ģimenīti.

Radošajās darbnīcās notika īpašo rotājumu radīšana, gardo piparkūku cepšana, bet sasildīties varēja ar uz uguns gatavotu Ziemassvētku zupu un tēju, ko sarūpēja rūķu mamma. Plašo svečturu un kamannu izstādi izrādīja pats rūķu tētis. Itin visi piedzīvojumu parka apmeklētāji uzbūra savu Ziemassvētku brīnumu!

Ziemassvētku vecīša Baltijas rezidence nekur nav nozudusi, tā pamazām pārtop par vasaras rezidenci, lai jau gada siltākajos mēnešos uzņemtu bērnus un jauniešus vēl jestrākās nometnēs.

“Dimantu kalns” acina sekot līdzi bērnu nometņu datumiem. Un, protams, “Dimantu kalns” arī gatavojas atkal uzņemt Ziemassvētku vecīti, jo tieši “Dimantu kalns”, pateicoties šeit mītošajiem briedīšiem, izvēlēta par Ziemassvētku vecīša rezidenci Latvijā. Decembrī būs eglītes, rotaļas, dziesmas, radošās darbnīcas, atrakcijas un brīnumi “Dimantu kalnā”.

Pēc iepriekšēja pieraksta uz grupu ekskursijām laipni gaidītas skolēnu, bērnudārzu, uzņēmumu grupas.

Uz tikšanos “Dimantu kalna” nometnēs, ballītēs, svētkos, izlaidumos un sporta dienās! Piedzīvojumi turpinās!

Meklē informāciju internetā, zvani vai raksti!

Un atceries – rezervē laicīgi vietu kādā no 2016.gada nometnēm, jo “Dimantu kalnā” vietu skaits ir ierobežots!

Meklē informāciju internetā, zvani vai raksti!

Un atceries – rezervē laicīgi vietu kādā no 2016.gada vasaras nometnēm, jo “Dimantu kalnā” vietu skaits ir ierobežots!

Ja vēlies, “Dimantu kalnā” vari nosvinēt arī jubileju, kristības, izlaidumu vai sarīkot ģimenes sporta dienu, vai kādu citu tev nozīmīgu pasākumu.

“Dimantu kalna” saimnieki – Pēteris un Evita Dimanti

Vēlies aktīvu atpūtu vai mieru, izvēlies Dimantu kalnu!

* 40ha viensēta 49km no Rīgas, Ķeguma novadā;
* naktsmājas labiekārtotos numuros ar balkoniem;
* pēršanās “krievu” pirtī;
* peldes dīķos;
* vakariņas uz grilla plašā apgaismotā lapenē vai telpās;
* sarunas pie ugunskura;
* aktivitātes bērniem – animātori, batuts, estrāde, rotaļu laukums – PIRĀTU KUĢIS;
* vecākiem – sporta laukumi;
* visiem kopā – eksursija gida pavadībā: dzīvnieku barošana no rokas (dambrieži, savvaļas govis, lapsu alas, zirgs, ponijs, strausi, truši, kazas, aitas, vistas, tītari).

Publikācijas saite: http://www.ogrenet.lv/reklamraksti/34644

0 Komentāri

Atstāt komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Book your break