Zirgs un ponijs

Zirgs - miera un harmonijas devējs!

 

"Dimantu kalna" sporta zirgs Livingstons - liels skaustā, enerģisks un labsirdīgs!

Pabūt kopā ar zirgu, tā ir iespēja izbaudīt mieru un harmoniju! Zirgs ir viens no retajiem dzīvniekiem, kas spēj izveidot ar cilvēku ciešas attiecības un saprast mūsu emocijas. Jau izsenis zirgi ir zināmi arī ar to labvēlīgo ietekmi uz cilvēka veselību, tāpēc tās izmanto arī cilvēka kustību aparāta funkciju uzlabošanai un atjaunošanai.

 

Jāšana ponija mugurā - dāvana dabas mīļotājam!

 

Piedāvājam izjādi ar mīlīgāko poniju pasaulē, kuru mūsmājās sauc par Jariku!
Viņš nāk no Lietuvas - spēcīgs, draiskulīgs un ļoti mīl bērnus.

Izjādes -  katru svētdienu pēc ekskursijas (pl. 12:00) vai pēc pieraksta grupām - 20388777!

Cena - 3 Eur. (līdz 14 gadu vecumam)

 

Dimantu kalna teritorijā ir daudz dzīvnieku, kuri piešķir īpašu dabas tuvības sajūtu. Izjāde ar poniju bērnam sniedz iespēju sajust dabas tuvību un varbūt pat iejusties senā pagātnē, kad cilvēki vēl nebija atklājuši motorizētos braucamrīkus, bet pārvietojās sēžot uz dzīvnieku mugurām. Ponijs ir speciāli apmācīts un ar lielu pieredzi bērnu vizināšanā. Poniji ir inteliģenti un draudzīgi dzīvnieki.

 

Zirgu izjādes:

Maršruti neilgām izjādēm, tālāk laukos, draudzīga zirga mugurā dos iespēju izbaudīt „Dimanta kalna” dabu un klusumu, vai arī jautri, droši izbraucieni ziemā kamanās. Pabūt kopā ar zirgu un doties izjādē dabā, tā ir iespēja izbaudīt mieru un paskatīties uz pasauli no cita skatu punkta, esot zirga mugurā! Zirgu izjādes novērtēs tie, kuriem patīk dzīvnieki un saskarsme ar tiem. Tieši zirgu izjāde ir aktivitāte, kurā cilvēka ķermenī ieklausās zirgs, bet cilvēks tiecas atrast kopīgu valodu ar šo skaisto dzīvnieku.  Jau izsenis zirgu izjādes ir zināmas arī ar to labvēlīgo ietekmi uz cilvēka veselību, tāpēc tās izmanto arī cilvēka kustību aparāta funkciju uzlabošanai un atjaunošanai. Izjādes zirgi ir īpaši draudzīgi un pieraduši sadarboties ar visdažādākajiem cilvēkiem.

 

Piedāvājam:

  • Izjādes ar zirgiem (pēc iepriekšēja pieraksta);
  • Zirgu barošana no rokas (speciāla barība);
  • Zirgu kopšanas, barošanas, jāšanas apmācības.