DZĪVNIEKU PARKA EKSKURSIJA


Ziemas periodā pieņemsim apmeklētāju grupas virs 10 cilvēkiem un pēc iepriekšēja pieraksta!

Zvani 29133185 vai 20388777 un tiekamies TUR!

Turpini sekot līdzi "Dimantu kalnam" iekš  www.facebook.com/DimantuKalns un uzzināsi par aktivitātēm un sabiedriskiem pasākumiem ziemas periodā!

 15882060698 87694a8655 z

Untitled66

PAR MUMS:

    Mēs esam Ričarda un Elizabetes vecāki, un aicinam Jūsu atvases pavadīt aktīvu, radošu un izglītojošu vasaras dienu lauku vidē dabas un dzīvnieku tuvumā Dimantu kalnā! Es, Pēteris Dimants, esmu ekonomikas doktarants, lektors un  mentors jaunajiem uzņēmējiem. Sieviņa, Evita Dimante, ir lieliska ģimenes pavarda turētāja, uzņēmēja,  sportiste un pasaules apceļotāja. Kopā esam izveidojuši bioloģisku, akreditētu briežu saimniecību. Tās galvenais uzdevums ir  darba, veselīga dzīvesveida,  un lauksaimniecības popularizēšana. Mēs  ticam  zaļai, stabilai, konkurētspējīgai un pārtikušai Latvijai,  tāpēc  mūsu  misija ir  palīdzēt  bērniem un jauniešiem kļūt par nākošās   paaudzes līderiem. Mūsu mērķis ir sniegt noderīgas un aizrautīgas  zināšanas. Mēs izmantosim neformālās izglītības metodes-  inovatīvas un radošas,  tās noderēs mācoties, studējot, strādājot,  veidojot stipras  ģimenes un  būvējot Latvijas   nākotni.    

PAR EKSKURSIJU:

     “Dimantu kalna” misija: organizēt aktivitātes, kas bērniem kļūtu par neaizmirstamāko gada notikumu! Šī ir iespeja bērnam pavadīt saturīgi un aizraujoši dienu kopā ar dzīvniekiem, draugiem un iepazīt pasaules zināšanu dārgumus plašā spektrā.

Dzīvnieku parkā satapsieties aci pret aci ar:

Savvaļas dzīvniekiem: dambrieži, hailanderi, lapsas, strausi.

Mājdzīvnieki: zirgi, truši, tītari, kazas,  mājputni, sīkdzīvnieki.

Papildus iespējas: aktivitātes sporta laukumā (futbola laukums, batuts, šūpoles utt.), izpriecas uz Pirātu kuģa, piknika vietas, peldvieta, lapene, estrāde, nakšņošana, ēdināšana.

'Safari' ekskursijas gida pavadībā gada siltajā periodā:

*bērniem līdz 3 gadu vecumam – IEEJA BEZ MAKSAS

*bērniem un jauniešiem no 3 - 18 gadu vecumam 2.90,-Eur

* pensionāriem 3.90,-Eur

* pieaugušiem 4,90,-Eur

* sātīgs proviants (kartupeļi, desiņas,salati,tēja vai sula), uz uguns gatavots(iepriekš rezervējot) 2.90,- Eur

Grupām no 10 cilvēkiem < iepriekš piesakoties ekskursija pieejama jebkurā laikā.

zvani mums: +371 20388777
raksti mums: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Sauvvaļas dzīvnieki

Dambrieži

Staltbrieži

Mufloni

Sumbri

Mājdzīvnieki

Zirgi

Govis

Mājputni

Sīkdzīvnieki

Kooperatīvie pasākumi

Bērnu pasākumi

Notikumu plāns

Piknika vietas

Parka plāns